Nadcházející program

28.
června pátek

Zlatá husa

Začátek: 16:00 | Hradec Králové - festival Regiony

2.
července úterý

Postradatelní

Začátek: 23:00 | Chrudim - Loutkářská Chrudim

3.
července středa

Paleček

Začátek: 10:00 | Chrudim - Loutkářská Chrudim

3.
července středa

Paleček

Začátek: 15:00 | Chrudim - Loutkářská Chrudim

6.
července sobota

Zlatá husa

Začátek: 11:00 | Humpolec - Letní platforma Humpolec

7.
července neděle

Žabák Valentýn

Začátek: 17:00 | Týnec - Kulturní centrum

13.
července sobota

Skřítek

Začátek: 10:00 | České Budějovice - Rabenštejnská věž

13.
července sobota

Skřítek

Začátek: 13:30 | Vlčkovice - Vlčkovice fest

14.
července neděle

Kocour v botách

Začátek: 11:00 | Praha - Loď Tajemství

14.
července neděle

Kocour v botách

Začátek: 17:00 | Česká Lípa - Vodní hrad Lipý

6.
srpna úterý

G. F. Händel: ACIS A GALATEA

Začátek: 19:00 | Praha - Divadlo ABC

17.
srpna sobota

Zlatá husa

Začátek: 16:00 | Jičín - Jezuitská kolej

18.
srpna neděle

Neposlušná kůzlátka

Začátek: 14:00 | Praha - Letní Letná

22.
srpna čtvrtek

Kocour v botách

Začátek: 15:30 | Praha - Letní Letná

24.
srpna sobota

Detektiv Emil a králík s velkýma ušima

Začátek: 16:00 | Brno - festival Na prknech, dlažbě i trávě

24.
srpna sobota

Zchudlý loutkář

Začátek: 19:00 | Brno - festival Na prknech, dlažbě i trávě

25.
srpna neděle

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

Začátek: 11:00 | Praha - Loď Tajemství

28.
srpna středa

Neposlušná kůzlátka

Začátek: 16:00 | Český Těšín - Scéna bez hranic/Scena bez granic

28.
srpna středa

Automat na filmy

Začátek: 19:00 | Český Těšín - Scéna bez hranic/Scena bez granic

29.
srpna čtvrtek

Automat na filmy

Začátek: 19:00 | Chvalčov - KD Chvalčov

30.
srpna pátek

Zlatá husa

Začátek: 14:00 | Praha - Letní Letná

31.
srpna sobota

Paleček

Začátek: odpoledne | Hradec Králové - Kefír

31.
srpna sobota

Punch a Judy

Začátek: odpoledne | Hradec Králové - Kefír

1.
září neděle

Kocour v botách

Začátek: 16:00 | Pardubice - Divadlo 29

2.
září pondělí

Paleček

Začátek: 15:00 | Praha - Letenský kolotoč

7.
září sobota

Kocour v botách

Začátek: 15 | Písek - Nitka Písek

8.
září neděle

Anča a Pepík

Začátek: 15:00 | Praha - Studio Švandova divadla

8.
září neděle

Anča a Pepík

Začátek: 17:00 | Praha - Studio Švandova divadla

13.
září pátek

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

Začátek: 09:30 | Jičín - Jičín město pohádky

13.
září pátek

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

Začátek: 13:00 | Jičín - Jičín město pohádky

15.
září neděle

Norská pohádka

Začátek: 15:00 | Praha - Studio Švandova divadla

15.
září neděle

Norská pohádka

Začátek: 17:00 | Praha - Studio Švandova divadla

17.
září úterý

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

Začátek: 09:30 | Praha - MŠ Volavkova

21.
září sobota

Buchty a loutky dětem - pohádková Kinského zahrada

Začátek: 11:00 | Praha - Kinského zahrada

27.
září pátek

Automat na filmy

Začátek: večer | Praha - Kino Kavalírka

28.
září sobota

Punch a Judy

Začátek: odpoledne | SLOVENSKO, Nitra

29.
září neděle

Žabák Valentýn

Začátek: 14:30 | Brno - festival Polárkový dort

29.
září neděle

Postradatelní

Začátek: 20:30 | SLOVENSKO, Bratislava - Bratislavské bábkové divadlo

29.
září neděle

Zchudlý loutkář

Začátek: 22:00 | SLOVENSKO, Bratislava - Bratislavské bábkové divadlo

    

2023 Buchty a loutky
Nastavení cookies | GDPR | O cookies
    

2023 Buchty a loutky
Nastavení cookies | GDPR | O cookies