Buchty a loutky / O divadle
TRIKA, ODZNAKY, CD
CD - 300 Kč

Pohádkový soubor tří CD " HUKOŽA PÁÁ" je audio úprava dětských představení Buchet a loutek. A to Žabák Valentýn, Tři malá prasátka, Neposlušná kůzlátka, Zlatá husa a Norská pohádka. Nahráli jsme na podzim 2016 v domácím kanclu BaL. Zakoupíte před nebo po představení ve Švandově divadle a na zájezdech. Objednat můžete také na mailu buchtyaloutky@volny.cz.

CD - 200 Kč

Koncert skupiny ´Klacky a větve´ o jednom popelářském překvapení... Originální písničky, loutkové divadlo, animované filmové klipy... Zakoupíte před nebo po představení Buchet a loutek ve Švandově divadle a na zájezdech. Objednat můžete také na mailu buchtyaloutky@volny.cz.

Trička - 200 Kč

Dámská i pánská bílá trička - velké a malé logo Buchet a loutek, logo 25 let Buchet a loutek. Různé velikosti. Přijďte si vybrat a vyzkoušet během našeho představení ve Švandově divadle a některých zájezdech. Objednat můžete také na mailu buchtyaloutky@volny.cz.

 

Trička - 200 Kč

Dámská i pánská černá trička - velké a malé logo Buchet a loutek, logo 25 let Buchet a loutek. Různé velikosti. Přijďte si vybrat a vyzkoušet během našeho představení ve Švandově divadle a některých zájezdech. Objednat můžete také na mailu buchtyaloutky@volny.cz.

Odznak - 100 Kč

Mosazný odznak 25 let Buchet a loutek v matné patině. Objednat můžete na mailu buchtyaloutky@volny.cz